Новини » Політика 16 січня, 2019, 19:37
Депутат звинуватив владу в підкупі виборців через монетизацію субсидій
ZIK
ZIK

Невдовзі вибори, а тому така риторика про монетизацію субсидій і впровадження прямих виплат – це прямий підкуп виборців.

На цьому наголосив народний депутат України Михайло Головко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Процес монетизації субсидій організований саме зараз, підозрює народний депутат, у зв’язку з тим, що в кінці березня відбудеться перший тур виборів Президента України.

«Влада запускає механізм монетизації субсидій не випадково. Невдовзі вибори, а тому така риторика про монетизацію субсидій і впровадження прямих виплат – це прямий підкуп виборців. На цьому і буде побудована піар-кампанія влади», – впевнений Михайло Головко.

Але це не єдина проблема, підкреслює політик, адже через такі зміни може виникнути загроза погіршення якості послуг.

«Сама монетизація призводить до того, що з часом у людей заберуть всі ці кошти. Адже громадяни намагатимуться економити якомога більше, щоб отримані кошти витратити на інші свої потреби.

Також багато отримувачів таких виплат можуть використовувати ці кошти не за призначенням, тобто не на оплату комунальних послуг. Відтак, борги перед комунальними підприємствами зростатимуть і, відповідно, якість послуг може різко впасти», – застеріг Михайло Головко.

Як повідомляли, міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що вже з березня українцям виплачуватимуть субсидії готівкою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 18:45 :00