Новини » Події 15 січня, 2019, 11:24 блоги
Загибель Вадима Павлюка в Одесі – виклик суспільству, парламенту, всій українській демократії
Ганна Гопко
громадський діяч і журналіст, народний депутат України

Маємо невідкладно розглянути в парламенті питання кримінальної сваволі в Одесі. Заслухати інформацію від Тимчасової слідчої комісії, що розслідує напади на активістів, пояснення керівництва МВС і прокуратури.

Головне – домогтися, щоб відповіли всі винні: хто захоплював ділянку біля моря, хто давав злочинні накази і хто ці накази виконував, хто нелегально наймав працівників і нехтував технікою безпеки, хто нападав на громадян і журналістів, хто, давши присягу українському народу, воює проти цього народу по один бік барикад із бандитами.

Непокаране зло зростає. Вседозволеність одеської організованої злочинності і її зрощення з місцевої владою та поліцією призвела до страшних наслідків. На скандальній будові на пляжі в Одесі через падіння крану загинув 32-річний робітник Вадим Павлюк.

Думаєте, ця трагедія змусила бандитів зупинитися? Навпаки, за одним злочином почалися інші – охоронці будови не допустили на місце події медиків державної швидкої допомоги, а потім вчинили напади на журналістів і влаштували стрілянину. Поліція не лише не припинила ці небезпечні дії, а традиційно їх покривала.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 22:02 :26