«Вибори – битва світоглядів»: у БПП назвали, який кандидат у президенти влаштовує Путіна

Найближчі вибори Президента України – це не лише політична баталія між опонентами, а й битва світоглядів – західної демократії із російським імперіалізмом. Так вважає і міжнародна спільнота.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп), яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції БПП Артур Герасимов.

Голова фракції БПП наголосив, що 2019 рік стане вирішальним для України, адже Кремль зрозумів, що нашу країну не скорити воєнною силою, тому всі свої зусилля спрямує на те, щоб на президентських виборах у березні виграв прокремлівський кандидат. З його слів, найближчі вибори – це не лише політична баталія між опонентами, а й битва світоглядів – західної демократії із російським імперіалізмом. Артур Герасимов зауважив, що так вважають не лише в Україні, а й такою є позиція і міжнародної спільноти. Він англійською зачитав під час Погоджувальної ради цитату з видання «The Economist», а потім переклав прочитане.

«Ще більш ускладнює ситуацію із виборами Президента України те, що у виборах візьмуть участь не тільки українці. Володимира Путіна найбільше влаштує Тимошенко. Він уже мав справу із нею раніше і вбачає у ній однодумця – цинічну популістку, готову до будь-яких угод», – процитував Артур Герасимов.

У відповідь нардеп від «Батьківщини» Андрій Кожем’якін нагадав про інших політиків, які виступали проти Тимошенко, проте «не так креативно», ніж парламентар, який «зачитував цитати англійською мовою»: «І, до речі, це дуже добре, бо коли на наступному засіданні Погоджувальної ради цей же товариш нам зачитає арабською або китайською мовою, будемо знати, що одним поліглотом стало більше, які знайшли місце у політичній силі, що не бажає українському народу добробуту».

Як повідомляли раніше, російський політолог і публіцист, критик Кремля Станіслав Бєлковський назвав, хто привів Юлію Тимошенко до Путіна.Loading...