В «Опозиційній платформі – За життя» вдруге не можуть провести збори партії, – ЗМІ

Новостворена політична партія «Опозиційна платформа – За життя» планувала провести збори 10 січня, проте вони не відбулись. Дату перенесли на 16 січня, однак і в цей день політики не зустрінуться.

Про це повідомляє видання OBOZREVATEL, посилаючись на власні джерела.

«Каменем спотикання стала заявлена однією зі сторін присутність на з’їзді Віктора Медведчука, проти чого категорично виступили Юрій Бойко і Сергій Льовочкін», – пояснив співрозмовник видання.

У відповідь на це, за словами журналістів, Віктор Медведчук і Вадим Рабінович висунули ультиматум і заявили, що «в такому випадку жодного делегата від платформи «За життя» на з’їзді не буде».

«А без них у Юрія Бойка із Сергієм Льовочкіним просто не буде достатньої кількості людей. Спостерігається глибокий конфлікт «акціонерів» політичного проекту. Тепер стає зрозуміло, що жодного реального політичного об’єднання та ідейної єдності у лавах «платформи» не існує. Верховодять особисті амбіції «акціонерів», які мають, мабуть, принципово різні плани на проект», – наголосило джерело.

Співрозмовник також зазначив, що юридично «Опозиційної платформи – За життя» не існує, а отже «немає партії, яка могла б висунути кандидатуру Юрія Бойка».

«Відповідно, йому доведеться йти шляхом самовисування. А уявне об’єднання, уже готове розвалитися, так остаточно і не народившись. Розкольникам усі їхні спроби розколоти «Опозиційний блок» повернулися, як то кажуть, бумерангом», – резюмувало джерело.

Як повідомлялось раніше, у листопаді співголова фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко та лідер партії «За життя» Вадим Рабінович підписали угоду про створення «Опозиційної платформи – За життя».Loading...