Новини » Події 15 січня, 2019, 14:15
У січні в Україні хочуть провести семінар із радниками НАТО
Фото: president.gov.ua
Фото: president.gov.ua

У січні ЗСУ планує провести семінар із радниками НАТО щодо адаптації війська до стандартів Північноатлантичного альянсу.

Про це у понеділок, 15 січня, у Брюсселі форму повідомив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України генерал армії України Віктор Муженко за підсумками зустрічі із заступником Генерального Секретаря НАТО Роуз Гетемюллер, передає Укрінформ.

Муженко прибув до Брюсселя для участі у заходах Військового Комітету НАТО, який сьогодні розпочав роботу у брюссельській штаб-квартирі Альянсу.

«Технічним питанням стандартизації з НАТО зараз приділяється велика увага. З заступником Генерального секретаря Роуз Гетемюллер ми обговорили питання саме щодо вдосконалення системи управління, виходячи з тих принципів, які є у НАТО. У нас попереду великий шлях у цьому напрямку. Вже у січні ми плануємо проведення семінару з радниками щодо адаптації такої системи управління, реалізації нових підходів, змін у законодавчій базі та вирішення інших пов’язаних з цим питань», – зауважив генерал армії України Віктор Муженко.

Крім того, за його словами, в ході зустрічі були обговорені питання, які стосуються системи логістичного та медичного забезпечення ЗСУ.

Як вже повідомлялося, в ході візиту до Брюсселя українська військова делегація візьме участь у засіданні Військового комітету НАТО у форматі операційних партнерів місії НАТО в Афганістані «Рішуча підтримка». Крім цього, програмою передбачено проведення низки двосторонніх зустрічей генерала армії України Віктора Муженка з політичним та військовим керівництвом НАТО і начальниками штабів інших країн для обговорення практичних аспектів розвитку військової співпраці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 09:47 :14