Штраф та депортація. Таїландський суд виніс вирок скандалістці Насті Рибці

Суд у Таїланді ухвалив рішення у справі білоруської моделі Анастасії Вашукевич за звинуваченням про незаконну організацію сексуальних послуг. Згідно з ним, вона отримує умовний термін і має бути депортована з країни.

Про це передає «Радіо свобода».

Згідно з рішенням суду курортного міста Паттайя, Вашукевич, відома як Настя Рибка, має провести у в’язниці дев’ять місяців – це дорівнює тому терміну, протягом якого вона вже була за ґратами під час досудового арешту.

Аналогічний вирок отримав партнер Рибки Олександр Кирилов, відомий як Алекс Леслі, та шестеро інших громадян Росії й Білорусі, яких заарештували разом із Вашукевич та Кириловим майже рік тому.

Вашукевич і інші підслідні повинні також заплатити штраф шість тисяч доларів кожен, після чого їх депортують до Росії й Білорусі.

Голова міграційної служби Таїланду Сурачате Хакпарн заявив, що всіх вісьмох обвинувачуваних перевезуть до центру утримання у Бангкоку, звідки депортують. Цей процес триватиме близько тижня.

«Їм назавжди заборонено в’їзд до Таїланду за порушення», – цитує Сурачате новинна агенція AFP.

Наразі невідомо, куди саме відправлять Вашукевич, однак, за словами голови міграційної служби, питання депортації узгоджуються з російським урядом.

Довідка IA ZIK.

Анастасія Вашукевич стала відомою після публікації розслідування російського опозиційного політика Олексія Навального про відпочинок Олега Дерипаски та віце-прем’єра уряду Росії Сергія Приходька на яхті Дерипаски влітку 2016 року.

За інформацією Навального, на яхті також були дівчата з ескорт-агенції, серед них – Настя Рибка.

Навальний вважає «хабарем» те, що Дерипаска «катає на власній яхті чиновника найвищого рангу». Дерипаска і Приходько назвали розслідування Навального «провокацією».

​Міністерство фінансів США внесло UC Rusalі її основного на той час власника Олега Дерипаску до списку санкцій 6 квітня. Обмеження регулюються законом про протистояння противникам Америки, схваленим Конгресом США в 2017 році. Всього у списку 38 російських бізнесменів і компаній. Санкції передбачають повну ізоляцію компанії від американської фінансової системи, в зв’язку з чим компанія оголосила про можливі технічні дефолти.

27 квітня Дерипаска оголосив про свою відставку з правління та зменшення його частки акцій до менш ніж 50%, аби звільнити компанію від санкційного тиску.

У грудні 2018 року Міністерство фінансів США повідомило про намір зняти санкції з компаній Дерипаски внаслідок зменшення його частки у структурі власності.

Loading...