Новини » Політика 15 січня, 2019, 16:07
Серед кандидатів у президенти – десяток депутатів-«прогульників», – КВУ

Комітет виборців України зафіксував низькі показники голосування у парламенті дванадцяти народних депутатів, які є зареєстрованими та потенційними кандидатами на посаду Президента України.

Про це йдеться в повідомленні на сайті КВУ, пише Укрінформ.

«Серед уже зареєстрованих та потенційних кандидатів у Президенти є 12 чинних народних депутатів. КВУ оцінив їх роботу у ВР за чотири роки за такими критеріями, як відвідування пленарних засідань ВР, участь у голосуваннях та активність законодавчої роботи. За даними дослідження, 11 політиків систематично ігнорували голосування ВР, троє – майже не з’являлися в Раді, четверо – так і не стали авторами жодного ухваленого закону», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, в усіх кандидатів низькі показники участі в голосуваннях. Зокрема, найвищий результат в Олега Ляшка, який взяв участь лише в 50% голосувань парламенту, Сергій Каплін долучився до 36% голосувань, Олександр Шевченко – 30%, Юлія Тимошенко – 25%, Віталій Купрій – 17%.

В інших кандидатів, за даними КВУ, показники ще нижчі.

Зокрема, Сергій Тарута взяв участь у 12% голосувань, Олександр Вілкул – 11%, Вадим Новинський – 8%, Михайло Добкін – 6%, Юрій Бойко – 4%, Андрій Білецький – 4%. Найнижчий результат в Євгена Мураєва, який взяв участь лише в 2% голосувань Ради.

У КВУ зазначають, що за 4 роки було проведено 15,5 тис. голосувань.

Окрім того, за результатами дослідження, частина кандидатів майже не з’являлися на пленарних засіданнях Ради.

«А. Білецький був письмово зареєстрований лише на 17% засідань, Є. Мураєв – 29%, О. Вілкул – 47%. У С. Тарути цей показник на рівні 68%, В. Купрій – 72%, В. Новинський – 73%, Ю. Тимошенко – 78%, С. Каплін – 79%, О. Шевченко – 83%, О. Ляшко – 85%. Майже не пропускав засідання Ю. Бойко – 95% відвіданих. Всього відбулося 501 пленарне засідання ВР», – повідомляють у КВУ.

Також зазначається, що за 4 роки не стали авторами жодного ухваленого закону Добкін, Вілкул, Новинський та Мураєв.

Тим часом, у Білецького 1 ухвалений закон, Бойка – 2, Тарути, Купрія та Шевченка – по 4, Тимошенко – 8, Капліна – 10, Ляшка – 54, підрахували в КВУ.

При цьому зазначається, що майже всі політики зареєстрували значну кількість законопроектів. Зокрема, Ляшко подав 276 законопроектів, Мураєв – 160, Каплін – 123, Купрій – 113, Вілкул – 111, Тимошенко – 102, Шевченко – 96.

Загалом, наголошують у КВУ, у ВР було ухвалено 890 законів.

Нагадаємо, експерти прокоментували можливість появи «темної конячки» на виборах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 03:05 :23