Новини » Події 15 січня, 2019, 19:55
Ростислав Павленко звинуватив Тимошенко в брехні про ПЦУ
ZIK
ZIK

Безвідповідальні політики дозволяють собі ставити під сумнів досягнення в отриманні української незалежної церкви, применшуючи здобутки чинної влади.

Про це заявив директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Радник президента вважає, що Юлія Тимошенко сказала неправду, адже та митрополія, яку отримала Православна церква України, є незалежною.

«Православна церква України отримала місце в поминанні всіх незалежних церков. Українська церква відтепер не залежить від будь-якого центру, і саме в цьому полягає історичне значення.

Всі ті зусилля, які доклав і Президент України, і церковні діячі, увінчалися успіхом, якого дійсно чекали тисячоліття. Зараз же комусь хочеться применшити це досягнення, тому ми і чуємо подібні тези, які не прикрашають будь-якого політика», – прокоментував Ростислав Павленко.

На його думку, Юлія Тимошенко намагається частково перекрутити факти, щоб використати це в політичній боротьбі та апелювати до того, що Україна в церковному питанні ще не досягла повної незалежності.

«Сам Філарет сказав, що зроблено перший головний крок – є незалежна церква. Тоді як статус патріархату, так само, як це було і в процесі формування інших незалежних церков, здобувається поступово. У випадку України це і зокрема тоді, коли наша церква отримає підтримку більшості з Московського патріархату», – пояснив Ростислав Павленко.

Читайте також: Ющенко заявив, що Тимошенко перешкоджала у наданні Томоса

Нагадаємо, одразу після двогодинного прямого ефіру на ICTV лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко отримала від Адміністрації президента звинувачення у брехні. Зокрема згаданий Ростислав Павленко у Фейсбуці написав, що «Юлія Тимошенко в ефірі ICTV сказала свідому неправду». 

Читайте також: The Economist: Путін вбачає у Тимошенко цинічну популістку, готову укласти з ним угоду

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 04:45 :12