Новини » Суспільство 15 січня, 2019, 3:10
Ресторатор поскаржився, що в Україні ринок закладів харчування тотально некваліфікований
ZIK
ZIK

У майбутньому змусити людину вийти з дому й вирушити до ресторану змусить якість їжі, можливість зустрітися із друзями, провести час без гаджетів.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK сказав ресторатор Дмитро Борисов.

Ресторатор, говорячи про менеджмент, зауважив, що в Україні ринок закладів харчування тотально некваліфікований. Він пояснив, як рестораторам доводиться обирати персонал.

«Тут ми як ресторатори маємо сподіватися тільки на якусь базову свідомість цих людей, яких ми беремо на роботу. Тобто ми їх обираємо не за професійними навичками, не за знаннями, не за досвідом роботи, а за базовими поняттями – адекватний-неадекватний, розмовляє добре – не вміє розмовляти, виглядає так, як аудиторія гостей, яка приходить у ресторан, оцінить його, як свого або не свого. Ось так, на жаль, ми вимушені підходити до набору персоналу. І цей персонал є у дефіциті, бо замінити і знайти людей, які стоять у черзі працювати офіціантом, – такого немає», – зазначив Дмитро Борисов.

Ресторатор переконаний, що доставка їжі в майбутньому розвиватиметься, проте до ресторанного сервісу це не має стосунку, оскільки доставка їжі – це окремий бізнес, який формується по-іншому, тож гості, на його думку, й надалі ходитимуть до ресторанів, як і раніше.

Дмитро Борисов вважає, що в майбутньому змусити людину вийти з дому й вирушити до ресторану змусить якість їжі, можливість зустрітися із друзями, провести час без гаджетів: «Тобто якраз протилежна історія від того, що зараз захоплює наш світ і мозок».

Нагадаємо, за офіційними даними Міністерства праці Польщі, попит на українську робочу силу у сфері торгівлі в цій країні у 2017 році зріс на 28%, а у сфері готельних послуг навіть на 72%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 09:29 :30