Новини » Економіка 15 січня, 2019, 20:47
Радник Кабміну визначив термін, відколи Україна зможе пришвидшити економічне зростання
ZIK
ZIK

У 2019-2020 роках країна проходитиме період великого боргового навантаження. І якщо Україна спокійно проживе цей час при розумній економічній політиці й дотриманні умов МВФ, то надалі все буде добре.

Це зауважив заступник голови Стратегічної групи радників при КМУ Павло Кухта в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

На думку експерта, якщо в Україні не відбудеться якоїсь катастрофи, дефолту, виходу з програми МВФ, інфляції, як у 90-ті, то економіка країни зростатиме. Хоч і повільніше, ніж у 2018-му році.

«Темп зростання цього року буде повільніший, ніж попереднього. Це пояснюється зрозумілим фактором – вибори, адже через політичну невизначеність інвестори чекатимуть, поки ситуація стабілізується.

Небезпеку можуть становити зовнішні фактори – такі, як криза у світі, вторгнення Росії або ж невдалий політичний вибір на наступних виборах. За таких умов дійсно можлива нова криза в Україні», – підкреслив Павло Кухта.

Експерт нагадав, що 2019-2020 роки – це період великого боргового навантаження на Україну. І якщо країна спокійно пройде цей період при розумній економічній політиці й дотриманні умов МВФ, то надалі все буде добре.

«Уже приблизно з 2021 року виплати по боргах спадатимуть, а тому в економіки країни є можливість зростати більшими темпами – 4% і вище. Усе залежить від того, чи зможемо ми активно впроваджувати реформи, залучати інвестиції і таке інше.

Головне завдання економіки країни – це зростати, використовуючи новітні технології та інші методи управління. І тільки тоді, коли ВВП зростатиме, населення України теж ставатиме багатшим», – пояснив Павло Кухта.

Як повідомляли, економіст Ігор Гарбарук заявив про брехню з показником інфляції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 11:20 :34