Новини » Регіони 15 січня, 2019, 11:57
На Рівненській митниці на $16,9 млн збільшився обсяг загального товарообігу

У січні-грудні 2018 року загальний товарообіг у зоні діяльності Рівненської митниці ДФС склав 1 млрд 120 млн 400 тис. доларів США.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області з посиланням на виконуючого обов’язки начальника Рівненської митниці ДФС Івана Іванова.

У порівнянні з січнем-груднем 2017 року загальний товарообіг збільшився на 16,9 млн доларів США (1,5%). Зокрема, обсяг експорту збільшився на 53,2 млн доларів США, а імпорт зменшився – на 36,3 млн доларів США.

Суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності найбільше імпортували до України паливні елементи (твели), мінеральні добрива, безводний аміак, трактори, сівалки, вантажні автомобілі, причепи та напівпричепи, легкові автомобілі, скло, комбайни, арматуру для трубопроводів, карбонати, фенолоальдегідні смоли, фунгіциди, кам’яне вугілля, електричні трансформатори, форми для лиття скла, вимикачі електричні, морожену рибу, машини формувальні.

Експортували, в основному, меблі для сидіння, банки скляні для консервування, фанеру клеєну, соєві боби, мінеральні добрива, плити деревостружкові, лісоматеріали необроблені, гальку, гравій, щебінь, котли для центрального опалення, кукурудзу, соняшникову олію, охолоджене м’ясо, одяг, заморожені ягоди чорниці, натуральний мед.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 13:42 :09