Новини » Львів 15 січня, 2019, 15:35
Львівські комунальні підприємства потребують працівників – понад 600 вакантних посад

Найбільші комунальні підприємства Львова потребують на роботу працівників.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Як розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, станом на сьогодні є 200 вакантних посад двірників у ЛКП, 143 вакантні посади у ЛМКП «Львівводоканал» та 300 вакансій у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

«Станом на сьогоднішні у наших ЛКП, які надають послуги з обслуговування житлового фонду, є 200 вакансій. Це є вакансії двірників. Якщо в когось є бажання, то запрошуємо на роботу. Для цього необхідно звернутися до керівництва ЛКП, або в районну адміністрацію і поцікавитися, де є вакансії.

Також маємо 143 вакансії у ЛМКП «Львівводоканал». Середня заробітна плата на цьому підприємстві становить 8 тис. грн. І 300 вакантних посад є у ЛМКП «Львівтеплоенерго». Середня зарплата у «Львівтеплоенерго» становить 9 тис. грн», – розповіла Ірина Маруняк.

За її словами, велика кількість вакантних посад пов’язана з тим, що багато працівників звільняються і їдуть закордон на роботу.

«Звичайно, що ми хочемо, щоб ці вакантні посади були заповнені, щоб люди працювали у своєму місті, вдома. Тому поступово будемо підвищувати заробітну плату працівникам ЛКП», – додала посадовець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 02:29 :03