live
Новини » Спорт

Львів прийматиме Відкритий чемпіонат України-2019 з шахів серед духовенства

У Львові відбудеться другий за ліком Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства / ldufk.edu.ua

16 лютого у головному корпусі Львівського державного університету фізичної культури відбудеться другий за ліком Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства.

Змагання проводяться з метою підняття патріотичного духу, популяризації шахів, налагодження дружніх відносин між духовенством з різних регіонів України та сусідніх країн та вдосконалення спортивної майстерності, повідомляє ldufk.edu.ua.

Організатори змагань: Центр душпастирства розвитку фізичної культури і спорту Львівської архиєпархії УГКЦ, Львівська міська федерація шахів та Львівський державний університет фізичної культури.

До участі у змаганнях запрошуються духовенство (священики, диякони, семінаристи, монахи, монахині інші) від УГКЦ, РКЦ, ПЦУ, протестантських церков, юдеїв з України, а також представники духовенства (християнських церков та юдеїв) з інших країн світу.

Турнір пройде за швейцарською системою в дев’ять турів. Контроль часу: 10 хвилин + 5 секунд за кожен зроблений хід.

Переможці змагань визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. За однакової кількості набраних очок місця визначаються за додатковими показниками (Бухгольц, Середній Бухгольц, кількість перемог).

Головний суддя – міжнародний арбітр ФІДЕ Олександр Прохоров (Львів).

Реєстрація учасників триває до 15 лютого 2019 року. Обов’язкова попередня реєстрація: www.chessmanager.com/uk/tournaments/5755255828512768/signup

Сторінка турніру: www.chessmanager.com/tournaments/5755255828512768

«Цьогорічні змагання приурочуємо до п’ятої річниці вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, – анонсував майбутній турнір о. Михайло Цегельський, керівник Центру душпастирства розвитку фізичної культури і спорту Львівської архиєпархії УГКЦ. – Проведення турніру передбачає налагодження співпраці з християнськими спільнотами різних єпархій у сфері спорту, культури і освіти. Сьогодні одним із найважливіших засобів покращення якості життя та здоров’я молоді є заняття фізичним вихованням та спортом. Зокрема, своїм прикладом хочемо заохотити молодь до фізичної культури, а відтак сприяти більш ефективному розвитку спорту в нашій країні».

Нагадаємо, що перший Відкритий Чемпіонат України серед духовенства з шахів відбувся 13-го лютого 2018 року в приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа. До столиці Галичини прибули 34 учасники з цілої України: представники чотирьох семінарій, кількох монаших згромаджень, священики більшості єпархій та екзархатів України. До турніру було допущено також одну дружину священика. Турнір розпочався з спільної молитви. Переможець та призери чемпіонату, що проводився за швейцарської системи, визначилися лише в дев’ятому, останньому турі.

У підсумку перше місце виборов о. Віктор Квасній ЧСВВ, кандидат в майстри спорту з шахів. Друге місце посів семінарист п’ятого курсу Львівської Семінарії Валерій Купчак, а трійку призерів доповнив о. Михайло Цегельський (Львівська Архиєпархія).

Додамо, що усі учасники були нагороджені грамотами. Спеціальний приз глядацьких симпатій отримала єдина учасниця – п. Ірина Сенюра із Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Також окремо було нагороджено найстаршого учасника турніру – о. Василя Мендруня ЧСВВ.Loading...
Loading...
Loading...