Новини » Події 15 січня, 2019, 20:29
Лещенко повідомив про шантаж керівництва Міністерства інфраструктури одним із нардепів
ZIK
ZIK

Нардеп Ярослав Дубневич шантажував керівництво Міністерства інфраструктури. Він погрожував, що у випадку неврахування його інтересів комітет не пропустить жодного законопроекту міністерства.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Лещенко.

Він відповів на запитання ведучої про те, чи прикриє Ярослава Дубневича повернення на доопрацювання в Раді подання ГПУ на зняття з нього депутатської недоторканності.

На думку пана Лещенка, такий перебіг подій цілком можливий.

«Ярослав Дубневич – це людина, про яку знає вся Західна Україна як про одного з олігархів, який перебуває в хронічному конфлікті інтересів, тому що бізнес його родини – це постачання на українську залізницю обладнання, а його посада в парламенті – керівник комітету, який контролює залізницю.

Я також знаю, що Дубневич шантажував навіть керівництво Міністерства інфраструктури. Він казав, що якщо не будуть враховані його інтереси, то комітет не пропустить жодного законопроекту міністерства», – зазначив Лещенко.

За його словами, не може людина очолювати комітет або навіть бути членом комітету галузі, в якій є її бізнес. Це, переконує пан Лещенко, базові істини антикорупційних інституцій по всьому світу.

«Регламентний комітет, який блокує зняття недоторканності, покриває цей конфлікт інтересів. Тобто керівництво регламентного комітету так само є корумпованим», – пояснив народний обранець.

Нагадаємо, що Генпрокуратура повернула до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подання про зняття недоторканності з депутата Верховної Ради від БПП Ярослава Дубневича.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 21:07 :04