Новини » Політика 15 січня, 2019, 21:24
Карасьов пояснив, як виборча кампанія вплине на ефективність Верховної Ради
ZIK
ZIK

Верховна Рада – це політична арена, яку активно використовують під час передвиборчої кампанії. До того ж багато кандидатів у президенти є або лідерами фракцій, або народними депутатами.

Це зауважив політолог Вадим Карасьов в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Політолог нагадав, що Верховна Рада має дві функції – законодавчу та представницьку. І саме у законодавчій, на думку експерта, дійсно, з наближенням виборів почнуться збої в роботі.

«Незважаючи на це, ключові законопроекти, зокрема зміни до Конституції у другому читанні по ЄС і НАТО, про релігійні громади, все ж будуть прийняті. Якщо ж загалом говорити про законодавчу роботу, то вона буде заручницею представницької політичної функції. Адже Верховна Рада – це політична арена, яку активно використовують під час передвиборчої кампанії. До того ж багато кандидатів у президенти є або лідерами фракцій, або народними депутатами», – визнав політолог Вадим Карасьов.

Та чи інакше, констатує політолог, але парламент однаково має працювати, адже наступне скликання Верховної Ради почне роботу аж на початку грудня.

«Депутати мають готувати бюджет, адже новий парламент вступить в дію тільки на початку грудня. Тому завдання цієї Верховної Ради і зокрема комітетів – готувати бюджетну резолюцію, сам бюджет і, можливо, навіть ухвалити кошторис на 2020 рік. Оскільки новий парламент може не встигнути виконати цю роботу до кінця грудня», – зауважив Вадим Карасьов.

Як повідомляли, Комітет виборців України зафіксував низькі показники голосування у парламенті дванадцяти народних депутатів, які є зареєстрованими та потенційними кандидатами на посаду Президента України. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 16:35 :35