live

Кандидат Трампа в генпрокурори впевнений у втручанні Росії у вибори

Вільям Барр/Фото: tulsaworld

Кандидат на посаду генпрокурора США Вільям Барр, запропонований президентом Дональдом Трампом, прямо звинуватив російський уряд у спробах втручання в президентські вибори в Штатах та підтвердив необхідність встановити всі подробиці дій Кремля.

Таку заяву він зробив у вівторок під час слухань у Юридичному комітеті Сенату США щодо затвердження його на посаду, – повідомляє Укрінформ.

«Я вважаю, що росіяни втручалися або мали спроби втручання у вибори (президента США 2016 року – ред.), і я думаю, ми повинні встановити всі факти», – зауважив Барр.

Він також підкреслив, що має намір діяти в рамках «правил та законів» щодо «російського» розслідування на чолі зі спецпрокурором Робертом Мюллером.

Водночас Барр прокоментував заяву особистого адвоката Трампа Руді Джуліані про те, що президент начебто може відкоригувати фінальну доповідь спецпрокурора перед тим, як вона буде оприлюднена. У цьому зв’язку кандидат на посаду генпрокурора США підкреслив: «Цього не станеться».

Як повідомлялося, на початку грудня Трамп оголосив рішення висунути на посаду генпрокурора США 68-річного Вільяма Барра, який уже обіймав цю посаду з 1991 по 1993 роки, за часів президента Джорджа Буша-старшого.Loading...
Loading...
Loading...