Депутатам у Раді нагадають правила користування диппаспортами

Міністра закордонних справ просять під час години запитань до уряду у ВРУ нагадати народним обранцям правила користування дипломатичними паспортами.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп), яке транслює телеканал ZIK, заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Ірина Геращенко звернулася до очільника Кабміну з проханням, щоб у п’ятницю, під час традиційної години запитань до уряду, надали слово міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну, «для того, щоб він нагадав депутатам ВРУ правила користування дипломатичними паспортами».

«Тому що маємо абсолютно неприпустимі випадки, коли депутати від різних фракцій користуються дипломатичними паспортами під час приватних поїздок у різні міста, столиці та на континенти. Хочу нагадати, і важливо, щоб це зробив міністр закордонних справ, що не варто розмахувати перед обличчям поліції у Грузії чи ще десь», – заявила Ірина Геращенко.

Нагадаємо, радник Президента України Петра Порошенка Юрій Бірюков повідомляв, що серед затриманих 2 грудня у Тбілісі (Грузія) українців був народний депутат від «Самопомочі» та екс-керівник добровольчого батальйону «Донбас» Семен Семенченко. Водночас, народний депутат Семенченко спростував інформацію, що його затримали в Грузії.

МВС Грузії уточнило, що у неділю в Тбілісі були затримані 6 громадян України і один громадянин Грузії. Під час обшуків в готельних номерах виявлено зброю і боєприпаси. Порушили кримінальну справу за ст. 236 КК Грузії («Незаконна купівля та зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин).

Loading...
Loading...
Loading...