Новини » Події

Чоловік, що кинув петарду в учасників флешмобу проти гомофобії, відбудеться штрафом

Суд оштрафував чоловіка, який у травні 2018 року в Запоріжжі кинув піротехнічний засіб в учасників «Веселкового флештмобу».

Обвинуваченого у справі про інцидент під час «Веселкового флешмобу» в Запоріжжі у травні 2018 року, коли в учасників акції кинули піротехнічний засіб, оштрафували.

Відповідне рішення Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя ухвалив 15 січня, передає Радіо Свобода.

Суд вирішив присудити обвинуваченому штраф у розмірі тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 17 тисяч гривень. Засуджений також має компенсувати витрати на проведення експертиз у справі.

Рішення суду можна оскаржити впродовж 30 днів у Запорізькому апеляційному суді.

Обвинувачений, представник прокуратури і постраждалі повідомили кореспонденту «Радіо Свобода», що не планують подавати апеляції..

Напередодні обвинувачений заявив про повторну дачу показів, під час якої визнав провину.

Нагадаємо, 16 травня 2018 року чоловік кинув петарду в учасників «Веселкового флешмобу» під стінами Запорізької міськради. Правоохоронці затримали його неподалік від місця події під час спроби втечі. Один із правоохоронців, що чергував під час акції, отримав внаслідок інциденту рвану рану ноги, а дехто з учасників заходу – садна. Акція «Веселковий флешмоб» була присвячена Міжнародному дню проти гомофобії й трансфобії. Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» проводить її з 2012 року. 2018 року вперше про час і місце його проведення повідомляли публічно. Раніше для безпеки учасників захід не анонсували в ЗМІ.

Loading...