Новини » Політика 15 січня, 2019, 15:15
Бекешкіна: На сході України перед виборами спекулюватимуть на темі миру
ZIK
ZIK

Очевидно, ті кандидати, які в основному орієнтуються на електорат зі східної України, в першу чергу, будуть спекулювати на проблемах війни і робитимуть це навіть за три місяці до виборів. А такі теми як економіка і корупція – з’являтимуться поступово.

Про це в ефірі програми «Гра у класику» на телеканалі ZIK говорила соціолог та директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

«Зараз цілком очевидно, що перед виборами в Україні темою війни будуть спекулювати.  Кандидати заявлятимуть про те, що як тільки оберуть «нашого кандидата» – буде мир. Але яким чином це буде зроблено – ніхто не уточнює», – сказала Бекешкіна.

За її словами, саме тема миру і далі постає гостро, особливо на сході України.

«Люди вже втомилися, тому на сході України зростає кількість тих, хто готовий на мир за будь-яку ціну. Є певна динаміка і я думаю, що вона посилюється ще й тому, що  у цих регіонах працюють активно представники партії, яка відстоює мир за будь-яку ціну. І це можна назвати, навіть, і підривною діяльністю»,  – прокоментувала соціолог.

Але вона розповіла, що є й такі кандидати, які вже оголосили, що працюватимуть над економічним зростанням в Україні, а також боротимуться з корупцією. 

«Наприклад, Юлія Тимошенко зосередилась на економічних проблемах. І неважливо, яку компетенцію має президент і чи взагалі він може зменшувати чи підвищувати зарплати, тарифи – це не важливо. Просто лунають заяви: «Оберіть мене і я це все зроблю». На тему корупції наразі говорив лише Анатолій Гриценко. Щоправда, не конкретно, а метафорично. Він сказав, що треба «рубати руки», – зазначила вона.

На її думку, це дивно, що тема корупції наразі в тіні. Але, ймовірно, що так хочуть спонсори кандидатів.

«Можливо, тема корупції зачіпає спонсорів. І про це не говорять, щоб когось не образити», – наголосила Бекешкіна.

Нагадаємо, Комітет виборців України зафіксував перші факти незаконної агітації на виборах президента України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 03:12 :48