Новини » Спорт 14 січня, 2019, 12:05
Ватикан створив власну збірну команду з легкої атлетики
Легкоатлети збірної Ватикану виступатимуть на міжнародних змаганнях, у тому числі й на Олімпійських іграх / theguardian.com
Легкоатлети збірної Ватикану виступатимуть на міжнародних змаганнях, у тому числі й на Олімпійських іграх / theguardian.com

Ватикан створив збірну з легкої атлетики, яка виступатиме на міжнародних змаганнях, у тому числі й на Олімпійських іграх.

Відповідну угоду Ватикан підписав із Національним олімпійським комітетом Італії. У майбутньому Ватикан планує приєднатися до Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ), повідомляє theguardian.com.

Презентація збірної Ватикану з легкої атлетики відбулася в службі друку Святого престолу. На членах команди був темно-синій спортивний одяг із зображенням герба Ватикану.

До складу команди увійшли 60 учасників, серед яких священики, черниці, швейцарські гвардійці й навіть 62-річний професор Апостольської бібліотеки. Метою збірної стануть не спортивні досягнення, а просування спорту як способу досягнення миру і солідарності між людьми.

Ватикан створив власну збірну з легкої атлетики

Уперше збірна Ватикану візьме участь у змаганнях вже у найближчу неділю, 20 січня, коли в Римі проходитиме забіг на 10 км La Corsa di Miguel.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 12:46 :26