Новини » Львів 14 січня, 2019, 15:09
У Жидачеві приєдналися до всеукраїнської акції «Нова радість стала»
У Жидачеві приєдналися до всеукраїнської акції «Нова радість стала»
У Жидачеві приєдналися до всеукраїнської акції «Нова радість стала»

Громада Жидачева велелюдно спільним виконанням коляди «Нова радість стала» біля головної ялинки райцентру приєдналася до всеукраїнської Різдвяної акції, яку ініціювали Харківська обласна державна адміністрація та Український культурний фонд.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Метою одночасного виконання відомої всім колядки було перетворити її на купол світла, добра і миру, який накриє всю країну і захищатиме усіх нас.

У Жидачеві організували акцію відділ культури, туризму і спорту РДА, районний Народний дім, МБК «Папірник». Коляду виконали працівники цих установ, а також зведений хор, до якого увійшли хори дитячої музичної школи, храмів Всіх Святих і Св. Воскресіння Господнього.

Відрадно й те, що до акції долучилися небайдужі мешканці міста і району. Авторські віншування всій Україні подарували Вікторія Бавус і Олег Мандзій.

Як зазначив директор районного Народного дому Олександра Максимів, такий одночасний спільний спів колядки «Нова радість стала» пройшов у всіх містах, селищах і селах нашої чудової Різдвяної України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 20:35 :59