Новини » Львів 14 січня, 2019, 11:10
У Львові планують встановити 409 ІТП у будинках Сихова

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», цього року заплановано розпочати роботи з монтажу ІТП (індивідуальних теплових пунктів) в житлових будинках Сихівського району та буде оголошено повторний тендер по встановленню ІТП у будинках Шевченківського району.

Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

ЛМКП «Львівтеплоенерго» співпрацює з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо ставновлення 409 ІТП у будинках Сихівського району. Цього року заплановано розпочати роботи зі встановлення ІТП у 165 будинках Сихова, які ідуть по І черзі. Також підприємство співпрацює з Міністерством екології щодо встановлення 84 ІТП в будинках Шевченківського району згідно Кіотського протоколу. ЛМКП «Львівтеплоенерго» вже підготувало усі технічні вимоги для оголошення повторного тендеру, оскільки два попередні визнані такими, що не відбулися.

«По цьому проекту договір був підписаний у середині 2017 року між ЛМКП «Львівтеплоенерго» та Міністерством екології. На ці роботи виділено кошти у сумі 92 млн грн. Для того, щоб розпочати ці роботи, було проведено два тендери для визначення підрядника, але тендери визнані такими, що не відбулися. Інформацію про це можна знайти на сайті Prozorro. Тому договір продовжено до 2020 року, і зараз ми підготували технічну документацію на оголошення повторного тендерного конкурсу», – повідомив в.о. директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» Богдан Камінський.

За його словами, ЛМКП «Львівтеплоенерго» підтримує встановлення ІТП у житлових будинках, оскільки, найперше, мешканці самі зможуть регулювати подачу теплоносія у помешкання, його температуру та визначати час, коли це потрібно, а ЛМКП «Львівтеплоенерго», в свою чергу, переходить з чотиритрубної на двотрубну систему подачі теплоносія, що дозволить зменшити тепловтрати підприємства.

«Зі свого боку ми активно працюємо, щоб ці два проекти по встановленню ІТП в Сихівському і Шевченківському районах були зреалізовані, адже переваги від них отримають як мешканці так і наше підприємство», – додав Богдан Камінський.

Нагадаємо, станом на сьогодні на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго» перебуває 96 ІТП.

Як повідомлялося, Львівська міськрада не зуміла використати майже 100 млн грн, виділених Мінприроди на проект реконструкції систем теплозабезпечення будинків із впровадженням індивідуальних теплових пунктів (ІТП). Детальніше про це – у матеріалі на IA ZIK.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 18:53 :03