Новини » Регіони 14 січня, 2019, 13:16
У Чернівцях виявили рекламу Садового без вихідних даних, – «Опора»

У Чернівцях спостерігачі Громадянської мережі «Опора» виявили білборд та сітілайти кандидата на посаду президента Андрія Садового без вихідних даних.

Про це повідомила Громадянська мережа «Опора»

Білборд та сітілайти із написом «Андрій Садовий НАСТУП 2019» не містили відомостей про установу, що здійснила друк, його тираж, дані про осіб, відповідальних за випуск.

Щоб зафіксувати порушення, представниця «Опори» викликала поліцію та подала на місці відповідну заяву.

«Наразі, ми бачимо зовнішню рекламу без вихідних даних не тільки Андрія Садового, а і тих політиків, які публічно заявили про те, що будуть балотуватися. Але якщо їх білборди та сітілайти були розміщені до моменту набуття ними статусу кандидата, то вони не могли бути профінансовані з виборчого фонду кандидата, адже відкриття рахунку виборчого фонду можливе лише за наявності копії рішення ЦВК про реєстрацію кандидата на пост Президента України, тому щодо них ми не можемо фіксувати правопорушень», ­– зазначив Тарас Прокоп, координатор спостереження за виборами Громадянської мережі «Опора» у Чернівецькій області.

Юридична радниця Громадської мережі «Опора» Тетяна Юзвяк вказує, що Садовий зареєстрований кандидатом на посаду президента 8 січня 2019 року, тому з 9 січня 2019 року розпочинається період здійснення вказаним кандидатом передвиборної агітації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 05:37 :26