Новини » Світ 14 січня, 2019, 1:00
У Асада заговорили про активізацію перемовин із курдами

Сирійський уряд прагне організувати переговори з сирійськими курдами, які відігравали вагому роль у витісненні «Ісламської держави» з її осередків.

Про це інформує Washington Times

«Уряд прагне до «інтенсифікації» переговорів з курдськими військовими формуваннями, що підтримуються США», – повідомили високопосадовці режиму Башара Асада.

«Багато заяв курдських ватажків висловлювали стурбованість щодо єдності Сирії», – сказав журналістам у Дамаску помічник міністра закордонних справ Айман Сусан коментуючи зусилля курдської меншини в Сирії для примирення з режимом Асада.

Його коментарі з’явилися на тлі повідомлень про те, що курдські загони сирійських Демократичних Сил – коаліції місцевих воєнізованих сил, що очолили наземну боротьбу з «Ісламською державою» – звернулися до Москви задля посередництва у переговорах між курдами та режимом Асада.

Як повідомлялося, військові Російської Федерації у Сирії вступили до району Манбіджа на півночі країни, який до того був під контролем підтримуваних США та переважно курдських Сирійських демократичних сил.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 14:03 :47