Новини » Економіка 14 січня, 2019, 16:19
Потенціал України представили на Міжнародному саміті партнерства у Мумбаї

13 січня перший віце-прем’єр міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів представив торговельно-економічний та інвестиційний потенціал України на 25-му Міжнародному саміті партнерства, який проходить у Мумбаї (Індія).

Як повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, у своєму виступі Степан Кубів підкреслив, що Україна є надійним партнером для торгівлі та інвестиційної співпраці, а українська економіка демонструє стале зростання.

«Україна має широкий спектр проектів у різних сферах, привабливих для залучення інвестицій та розвитку виробництва якісної продукції із високою доданою вартістю. Це агроіндустрія та енергетика, промисловість загалом і авіабудування, зокрема, включаючи ремонт та обслуговування літаків, постачання гвинтокрилів для потреб медицини та інших цивільних потреб. Усе це може зацікавити індійський бізнес. Ми в свою чергу пропонуємо максимально сприятливий діловий клімат», – підкреслив перший віце-прем’єр-міністр.

Степан Кубів зазначив, що уже зараз торгівля між Україною та Індією має позитивну динаміку: за 10 місяців 2018 року двосторонній товарообіг склав $2,3 млрд, де експорт української продукції – понад $1,8 млрд. Таким чином, Індія є найбільшим торговельним партнером України серед країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

«Серед ключових завдань нашої подальшої співпраці має бути промислова кооперація між бізнесом України та Індії. Для цього слід ефективно використати інструменти двосторонніх міжурядових комісії та їх робочих груп за окремими напрямками. Проведення таких груп найближчим часом дозволить зберегти позитивну динаміку міждержавного діалогу та посилити взаємодію між підприємцями наших країн», – наголосив Степан Кубів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 21:56 :26