Новини » Економіка 14 січня, 2019, 17:47
НБУ випустить монету, присвячену Богдану Ханенку
<nbsp;>

Національний банку України випустить пам’ятну монету номіналом 2 гривні, присвячену представнику відомого козацько-старшинського роду, колекціонеру, меценату, підприємцю, громадському діячу, який мав авторитет у фінансових і промислових колах та був помітною постаттю в діловому і громадському житті Києва, – Богдану Івановичу Ханенку.

Про це повідомляє прес-служба НБУ, – передає УНН.

«Присвячена представнику відомого козацько-старшинського роду, колекціонеру, меценату, підприємцю, громадському діячу, який мав авторитет у фінансових і промислових колах та був помітною постаттю в діловому і громадському житті Києва, – Богдану Івановичу Ханенку. Справою життя Богдана Ханенка стало колекціонування. Разом із дружиною – Варварою Миколаївною, він зробив значний внесок у культурну спадщину України – понад сорок років Богдан і Варвара Ханенки збирали унікальні твори світового мистецтва та стали фундаторами музею, що носить їхнє ім’я», – йдеться у повідомленні.

<nbsp;>

Тираж сувенірної монети – 35 тисяч штук.

Дата введення в обіг – 17 січня 2019 року.

Нагадаємо, Національний банку України випустить пам’ятну монету номіналом 5 гривень, присвячену урочистому проголошенню акта про об’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 04:33 :54