Новини » Політика 14 січня, 2019, 18:42
Наливайченко закликав патріотичні організації об’єднатись задля недопуску фальсифікацій на виборах

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко заявив, що головна загроза для майбутніх виборів президента – це фальсифікації з боку влади. Тому він закликав громадські та патріотичні організації до об’єднання, аби не допустити втручань у волевиявлення.

Про це передає прес-служба політика.

Валентин Наливайченко закликав до об’єднання усі громадські та патріотичні організації і виступив з ініціативою створення загальноукраїнського громадського руху «За вільні і справедливі вибори».

«Влада, українське суспільство, міжнародні партнери України і, особливо, учасники перегонів мають зробити все від них залежне, щоб президентська кампанія і волевиявлення пройшли прозоро та без будь-якого зовнішнього втручання. Захистимо вільне волевиявлення українців», – заявив кандидат у президенти Валентин Наливайченко.

За його словами, Рух «Справедливість» і його партнери, а це понад 210 громадських організацій, готові об’єднатися, щоб не допустити фальсифікацій і захистити вибір громадян.

Як повідомлялось раніше, кандидат у президенти Валентин Наливайченко представив свою передвиборчу програму. Політик заявив, що ініціюватиме підвищення тюремних термінів за насильницькі злочини та добиватиметься відновлення дії принципу невідворотності покарання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 21:27 :22