Новини » Політика 14 січня, 2019, 18:20
Микола Полозов: Політична ціна утримання військовополонених для Кремля вже занадто висока

Адвокат Микола Полозов вважає, що політична ціна утримання в Росії українських моряків зростає, і спроби перешкоджати поширенню інформації про військовополонених не дозволять Кремлю «уникнути політичних витрат».

Про це Полозов написав на своїй сторінці у Facebook.

«Влада РФ чудово розуміє незаконний характер своїх дій щодо військовополонених українських моряків, а також порушень 3-ї Женевської конвенції 1949 року, що досі тривають», – говорить Полозов.

Як вважає адвокат, відмова омбудсмена РФ Тетяни Москалькової від участі у запланованій раніше зустрічі з українським омбудсменом Людмилою Денісовою і, в цілому, спроби ФСБ уникнути поширення інформації про військовополонених не дозволять уникнути політичних наслідків для Кремля.

«Несподівані невідкладні справи омбудсмена Москалькової і позиція СУ ФСБ РФ про проведення суду в закритому режимі – позиція Кремля, який розраховує на те, що перешкоджання поширенню інформації про військовополонених дозволить уникнути подальших політичних витрат у зв’язку із захопленням і незаконним утриманням військовополонених. Не дозволить. Політична ціна утримання військовополонених для Кремля вже занадто висока і зростатиме надалі», – заявив Полозов.

Нагадаємо, російська уповноважена з прав людини Тетяна Москалькова скасувала зустріч із українською колегою Людмилою Денисовою.

Читайте також: Денисова: Понад 80 українців утримують в російських в’язницях через політичні погляди

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 08:21 :50