Новини » Політика 14 січня, 2019, 15:19
ГПУ та САП доопрацьовують подання у ВР на Ярослава Дубневича
Ярослав Дубневич. Фото: Микола Тис/ZIK
Ярослав Дубневич. Фото: Микола Тис/ZIK

Генпрокуратура повернула до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подання про зняття недоторканності з депутата Верховної Ради від БПП Ярослава Дубневича.

Про це повідомила речник генпрокурора Лариса Сарган у Facebook.

«Аналіз підготовленого прокурорами САП подання щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Ярослава Дубневича засвідчив, що воно неповною мірою відповідає вимогам регламенту ВР», – написала Сарган.

Зокрема, за її словами, у поданні наявні твердження щодо організації Дубневичем злочинної схеми заволодіння коштами, «які не підтверджуються, є сумнівними чи можуть бути легко спростовані».

«Подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Дубневича потребує суттєвого доопрацювання в частині доказової бази, яка має беззаперечно підтверджувати зроблені слідством висновки, а не ставити їх під сумнів, що унеможливить використання стороною захисту посилань на те, що такі висновки є упередженими чи взагалі є припущеннями», – написала Сарган.

Наразі ГПУ пропонує САП доопрацювати текст подання «з метою усунення ряду недоліків, підкріплення його відповідними доказами та виправлення тверджень, які не відповідають законодавству».

«Після усунення таких недоліків подання буде підписане Генпрокурором та направлене до Верховної Ради», – підсумувала Сарган.

Водночас, як повідомило джерело «Української правди» у САП, до них завернуте подання на Дубневича ще не дійшло, тому мотивації відмови вони не знають.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 14:15 :31