Новини » Політика 14 січня, 2019, 11:40
Експерт: Зараз Садовому вигідно подавати себе в ролі жертви влади
ZIK
ZIK

У влади немає жодних підстав для переслідування кандидата в президенти та мера Львова Андрія Садового. Адже його рейтинги є досить низьким, тож наразі він не становить небезпеки для основних гравців. Водночас такі заяви про стеження можуть зіграти на користь самому політику.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політичний експерт Володимир Манько.

Коментуючи слова мера Львова Андрія Садового про ймовірне стеження за ним спецслужб, експерт погодився із думкою, що такі заяви справді можуть працювати на виборця.

«Опозиційний діяч. Тим більше, знаємо, що Андрій Садовий мав серйозні небезпідставні протистояння із владою. Його звинувачували, що не впорався із сміттєвою проблемою у Львові. Та він дійсно не впорався», – підкреслив Манько.

На думку політексперта, цьому кандидатові справді вигідно подати себе у ролі жертви.

«Начебто, влада його боїться. Та, насправді, у нього невисокі рейтинги, він не є небезпечним для влади чи головних гравців», – наголосив Манько.

До того ж виходити на силовиків чи правоохоронців може не лише влада, а й інші політики.

«Так, перша думка – це влада, вона дійсно має контроль. Однак, на деяких високих функціонерів у МВС, СБУ чи прокуратурі можуть виходити і певні опозиціонери. Мовляв, давайте розіграємо якийсь спектакль проти мене чи когось іншого, щоб це пішло на користь. Таке також не виключено», – зауважив експерт.

На думку Манька, для переслідування Садового немає жодних підстав, хоча, можливо, згодом з’явиться більше фактів, які б підтверджували таку заяву політика.

«Це може бути просто заява на публіку, щоб зробити вкид в інформаційний простір. Люди почують, що Андрія Садового переслідують, значить він справді на щось претендує і є небезпечним. Або ж це, можливо, просто договірняк із якимось силовиками», – наголосив Володимир Манько.

Як повідомлялось раніше, лідер «Самопомочі», мер Львова Андрій Садовий заявив, що помітив стеження за собою з боку спецслужб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 04:48 :47