Новини » Курйози 14 січня, 2019, 8:02
Близько тисячі ньюйоркців проїхалися у метро без штанів
Флешмоб «Поїздка у метро без штанів» у Нью-Йоркському метро, США. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Флешмоб «Поїздка у метро без штанів» у Нью-Йоркському метро, США. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У неділю, 13 січня, у Нью-Йорку (США) відбувся флешмоб «Поїздка у метро без штанів», у якому взяли участь близько тисячі учасників.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Якщо хтось у підземці питатиме, чому ви без штанів – скажіть, що вони вам «заважали» (або щось у такому дусі)», – порекомендували учасникам організатори на офіційній сторінці заходу.

Мистецьке об’єднання Improv Everywhere проводить захід у Нью-Йорку вже вісімнадцятий рік поспіль. Крім Нью-Йорка, Чикаго, Сан-Франциско у США, флешмоб походить також у Лондоні, Копенгагені, Буенос-Айресі та багатьох інших містах світу.

«Ідея акції дуже проста: випадкові пасажири посеред зими заходять до вагонів метро на різних зупинках без штанів. При цьому учасники вдають, що не знають одне одного, і всі одягнені у зимові куртки, шарфи, рукавиці і шапки. Єдина незвична деталь – відсутність штанів», – пояснюють організатори.

Вперше захід був проведений як мистецька акція 2002-го року у Нью-Йорку з метою повеселити інших пасажирів метро. Тоді участь у ньому взяли лише 7 осіб. Останніми роками проїхатися без штанів у підземці лише у Нью-Йорку збираються до 2 тисяч осіб. Багатьом учасникам акція дає змогу також кинути виклик власній сором’язливості.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 11:18 :04