Новини » Політика 14 січня, 2019, 16:47
«Батьківщина» перемогла під час повторного голосування на виборах в ОТГ Львівщини

Під час повторного голосування на виборах до рад ОТГ Львівської області перемогли кандидати в депутати від ВО «Батьківщина».

13 січня на дільницях Меденицької селищної ОТГ (Дрогобицький район) та Лопатинської селищної ОТГ (Радехівський район) відбулося переголосування за кандидатів у депутати, які на виборах до місцевої ради 23 грудня 2018 року здобули однакову кількість голосів виборців.

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної парторганізації «Батьківщина», за попередніми результатами, кандидат у депутати від політичної сили Юлії Тимошенко Микола Прокулевич переміг свого суперника від БПП у Лопатині, а «батьківщинівець» Тарас Процайло здолав опонента від ВО «Свобода» в Меденичах.

«У підсумку під час останніх виборів до рад ОТГ ВО «Батьківщина» на Львівщині здобула беззаперечну перемогу. Наші кандидати мають майже 30% підтримки серед переможців за партійною приналежністю», – наголосив голова «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк.

Нагадаємо, 23 грудня 2018 року відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів у 77 ОТГ в 13 областях України. Повторне голосування відбулося 13 січня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 05:47 :49