Новини » Світ 14 січня, 2019, 13:27
Адвокат: Захист буде домагатися відкритого слухання щодо полонених РФ українських моряків
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Адвокат одного з захоплених Росією військовополонених українських моряків повідомив про плани команди захисту щодо судового засідання про продовження арешту полонених після того, як стало відомо, що Федеральна служба безпеки Росії хоче зробити це засідання закритим. За словами Миколи Полозова, захист буде домагатися відкритого слухання.

Про це написав М.Полозов у Фейсбуці.

«Позиція команди захисту військовополонених українських моряків – відкриті і прозорі судові засідання, що відповідають принципам відкритості при здійсненні судочинства. З обов’язковим допуском на них ЗМІ, представників посольств іноземних держав, уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової, а також родичів військовополонених моряків», – написав Полозов.

За його словами, а він також координує роботу адвокатської групи захисту моряків, такі клопотання подадуть усі адвокати.

Як повідомлялося, Федеральна служба безпеки РФ просить Лефортовський суд Москви закрити від слухачів і ЗМІ судове засідання по продовженню терміну арешту українським військовополоненим морякам і не розголошувати підсумки засідання без узгодження зі слідчим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 11:17 :47