Новини » Політика 13 січня, 2019, 18:59
Росія посилює військові позиції в окупованому Криму, щоб контролювати приазов’я, – МінВОТ

Країна-агресор Росія посилює військові позиції в незаконно окупованому Криму, щоб контролювати Приазов'я.

Про це написав міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш на сторінці МінВОТ у Фейсбук.

«Через контролю Російською Федерацією Керченської протоки в портах Маріуполя і Бердянська в кілька разів зменшився товаропоток. Фізичний контроль Російської Федерації доповнюється і мілітаризацією. Наприклад, в Джанкої додатково розгорнули ракетні комплекси С-400. Це вже четвертий ракетний комплекс під тимчасово окупованому Криму, поставлений для того, щоб контролювати акваторію моря і територію України. ми бачимо мілітаризацію, ми бачимо обмеження в доступі, військову загрозу і ми знаємо, що при будь-яких обставинах Росія впливатиме на рух кораблів до портів Маріуполя і Бердянська «, – зазначив він.

За словами Черниша, у РФ є «потужний фізичний фактор, який вона застосовує для блокування».

«У військовій теорії – це так звана зона, на яку ні з повітря, ні з моря, ні з суші не можна було б потрапити. Тому Росія застосовує розширений військовий компонент (в окупованому Криму) Для обмеження доступу не тільки для можливих супротивників у військовому плані, а й для гуманітарних організацій, міжнародних експертів, моніторингу та ін.», – підкреслив Черниш.

Він також поінформував, що через таку політику Росії Україна напрацьовує альтернативну логістику для Приазов’я і східних територій.

«Незабаром місія Європейського союзу відвідає східні території. Представники Єврокомісії, які вже попередньо отримали проекти поліпшення транспортної інфраструктури від Уряду України, відвідають Приазов’ї, щоб оцінити, як можна допомогти в логістичному плані, краще налагодити сполучення зі східними регіонами нашої країни, щоб компенсувати логістичні втрати через блокування портів. Україна вже подала декілька відповідних проектів по збільшенню логістичної системи – автодорожньої, залізничної та інших компенсаторних механізмів», – розповів міністр.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 21:08 :51