субота, 12 січня, 2019, 11:15
Тест-забава: У день народження Шарля Перро – вгадайте казку!
1

Сьогодні, 12 січня, виповнюється 391-рік від дня народження одного із найвідоміших казкарів світу – француза Шарля Перро.

Найбільша заслуга Шарля Перро полягає у тому, що він «зробив» казку жанром літератури, бо до цього вона розглядалася виключно, як народна творчість. Саме тому Перро називають батьком європейських казок. Свої казки цей поважаний вчений чоловік публікував під іменем свого сина, бо боявся, що з нього сміятимуться. Та сталося так, що всі інші роботи Перро забули, але тоненьку книжечку казок – пам’ятають дотепер. «Червона шапочка», «Кіт у чоботях», «Попелюшка», «Спляча красуня», «Синя борода» – класичні історії, які читають дітям у всьому світі. Звісно, що ці казки за сотні років зазнали багатьох змін під потреби часу, але суть їх незмінна – добро, винахідливість, краса та чесність рятують нас від зла цього світу.

У цей різдвяно-новорічний період, коли зима надихає на казковий настрій, редакція ІА ZIK пропонує читачам інтерактивний quiz-тест. Під час цієї легкої гри вам потрібно згадати і нагадати собі відомі світові та українські казки, зіставивши уривок тексту із назвою тієї чи іншої байки. Відповівши на десять питань, ви дізнаєтеся, як добре пам’ятаєте казки і що вони для вас означають. Тож, успіху!

Юра Мартинович, ІА ZIK

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Top
2019-10-18 21:26 :17