Новини » Світ 12 січня, 2019, 8:55
SpaceX: Всі супутники Iridium NEXT доставлені на низьку орбіту

У п’ятницю, 11 січня, SpaceX успішно запустила на низьку навколоземну орбіту десять супутників Iridium NEXT з авіабази повітряних сил Ванденберг у Каліфорнії. Це остання партія телекомунікаційних апаратів другого покоління Iridium з загальної кількості у 75.

Про це компанія SpaceX повідомляє у Twitter, – передає Укрінформ.

«Успішну доставку 10 супутників Iridium NEXT на низьку навколоземну орбіту підтверджено», – йдеться у повідомленні.

На офіційній сторінці проекту Iridium NEXT вже розміщено підтвердження, що всі супутники вийшли на зв’язок.

«Національний центр керування супутниками доповідає про надходження телеметрії з усіх 10-ти супутникових апаратів Iridium8», – повідомили в Irridium, додавши хештег #success (англ. «Успіх» – ред.)

Таким чином, нині проект повністю реалізований.

Друге покоління телекомунікаційних супутників Iridium NEXT розробила французька компанія Thales Alenia Space. Кожен з них важить близько 800 кілограмів. Обертаючись навколо Землі на низькій орбіті, 66 пов’язаних в одну орбітальну архітектуру апаратів забезпечуватимуть сервіси мобільного зв’язку, швидкісного інтернету, відстеження авіаційного і морського руху, надання GPS-даних на 100% поверхні планети, включно з океанами, пустелями і полюсами. Ще 9 супутників залишаються у так званому «орбітальному резерві», на випадок якщо якийсь з активних апаратів вийде з ладу. Загальна вартість проекту склала $2,9 млрд.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 17:41 :29