Новини » Світ 12 січня, 2019, 5:25
Росіяни масово виводять «брудні» гроші з Кіпру, – Bloomberg

За даними Центрального банку Кіпру вартість банківських рахунків, що належать іноземним громадянам за межами зони євро, в основному російським, впала до 7,1 мільярда євро в кінці листопада 2018 року.

Пік таких вкладів припав на кінець 2012 року – тоді вартість подібних активів оцінювалася в 21,5 мільярда євро, інформує ghall з посиланням на Bloomberg.

За інформацією агентства, мова йде про рахунки бізнесменів, які тримали гроші на острові більше 10 років. Це пов’язано з тим, що кіпрські банки стали вимагати від росіян надати інформацію про свої джерела доходів, отриманих у минулому.

Підприємці не змогли надати банкам документи про доходи і тому їм довелося закрити свої рахунки. Нагадаємо, раніше російська влада вже заявляла, що санкції Євросоюзу і «закручування гайок» з боку кіпрського Центробанку привели до закриття десятків тисяч російських рахунків на острові.

За січень-серпень 2018 року кількість заявок на покупку житлової та комерційної нерухомості для отримання громадянства Мальти і Кіпру від громадян РФ збільшилася на 40%

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 16:25 :27