Документальний фільм про Україну здобув нагороду у Нью-Йорку

Документальна стрічка «Віддалений гавкіт собак» данського режисера Сімона Леренґа Вільмонта про життя дітей з Гнутового на лінії фронту у східній Україні здобула нагороду кінопремії Cinema eye Honors у Нью-Йорку.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Переможцем у категорії «Spotlight» став «Віддалений гавкіт собак» режисера Сімона Леренґа Вільмонта», – йдеться у повідомленні кінопремії у Twiiter.

Сам режисер був здивований і насамперед привітав героїв фільму із нагородою.

«Віддалений гавкіт собак» виграв нагороду на Cinema Eye Honors. Олеже та Олександро, ви – суперзірки!», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Раніше фільм був включений у короткий список номінантів кінопремії «Оскар», церемонія якої відбудеться у лютому 2019-го року у Лос-Анджелесі. Нині знімальна група і головні герої фільму саме перебувають у Нью-Йорку на презентаціях фільму.

«Віддалений гавкіт собак» був презентований 2017-го року і встиг побувати на світових фестивалях документального кіно, серед яких – і український «DOCUDays». Раніше він вже отримав першу нагороду Амстердамського документального кінофестивалю 2017-го року у номінації «Найкращий дебют». У рамках кінопремії «Європейський кіноприз 2018» потрапив до списку 5 номінантів на звання найкращого європейського документального фільму. У грудні 2018-го року фільм потрапив до короткого списку номінантів на цьогорічний «Оскар». У січні 2019-го року його почали показувати у Сполучених Штатах.

 Loading...