Новини » Політика 11 січня, 2019, 20:55
Єгор Фірсов назвав ключове завдання наступного Президента України
ZIK
ZIK

Ключовим завданням наступного Президента України буде відновлення довіри до влади.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Єгор Фірсов.

Політик переконаний, що завданням наступного Президента України буде відновити довіру до влади, рівень якої сьогодні є рекордно низьким, – владі нині ніхто не довіряє.

«Без довіри не буде ні реформ, ні гідного життя, ні змін. Але як відновлювати довіру? Довіра відновлюється лише чесністю – чесними словами, чесними думками, чесними рішеннями, чесними людьми у команді, які працюють навколо тебе. Це все має бути, інакше і довіри, і змін не буде», – зазначив Єгор Фірсов.

Гість програми порадив українцям вірити тим кандидатам, які їх не зраджували. На його думку, таким політиком є Анатолій Гриценко.

У цьому з Єгором Фірсовим категорично не погодився політолог Тарас Чорновіл. Експерт зауважив: «Я думаю, що може не було би в нас зараз війни, якби за трьох прем’єрів – Тимошенко, Янукович, Єхануров – міністром оборони не був Анатолій Гриценко. Може не ризикнула б Росія сьогодні напасти на Україну… Максимальний розпродаж зброї, демілітаризація фактично країни. Зараз цим займається слідча комісія Верховної Ради».

Нагадаємо, політолог Володимир Фесенко переконаний, що велику частину передвиборчих обіцянок буде складно виконати, особливо економічного та соціального характеру, адже 2019 рік – це час виплат боргів, що серйозно вдарить по можливостях українського бюджету.

Політичний експерт Дмитро Васильєв заявляв, що обіцянки про зменшення цін на виборах – це шлях в нікуди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 03:11 :55