Новини » Політика 11 січня, 2019, 22:20
Є два напрями боротьби проти створення помісної церкви України, – думка заступника міністра
ZIK
ZIK

І перша, і друга групи противників створення української помісної церкви дуже сильно помилялися і явно не очікували на такий результат, який країна має сьогодні.

Це зауважив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Пройде 50 років, прогнозує заступник міністра, і тих людей, які сьогодні критикують томос і українську церкву, забудуть.

«Але те, що 15 грудня 2018 року у Святій Софії Київський відбувся Собор, який фактично дав старт українській помісній церкві, пам’ятатимуть усі наступні покоління. Томос дається церкві назавжди і його вже не можна відкликати», – наголосив Гримчак.

Урядовець зауважив, що загалом було два напрями боротьби проти створення єдиної помісної православної церкви в Україні.

«Перший напрям – це Московський патріархат Російської церкви в Україні, який переконував, що створення єдиної церкви та надання томосу є протиправними діями, оскільки Київський патріархат та УАПЦ – неканонічні.

По другому напрямі працювали більш тонко й завуальовано. Там молоді люди розповідали, що в 21 столітті люди літають у космос, планується будівництво на Марсі й тому подібне. На мою думку, і перша, і друга групи дуже сильно помилялися і явно не очікували на такий результат», – підкреслив Юрій Гримчак.

Як повідомляли, до єдиної помісної Православної церкви України станом на 11 січня перейшли вже 47 парафій Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 15:01 :46