Новини » Спорт 11 січня, 2019, 9:05
Велосипедистка Олена Старікова – найкраща спортсменка Львівщини у грудні
Велосипедистка Олена Старікова – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками грудня 2018 року / noc-ukr.org
Велосипедистка Олена Старікова – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками грудня 2018 року / noc-ukr.org

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками грудня 2018 року майстра спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту (трек), вихованку Львівської школи вищої спортивної майстерності Олену Старікову.

Це звання Олена Старікова здобула завдяки успішним виступам на третьому етапі Кубку Світу (30.11 – 02.12.2018 р., м. Берлін, (Німеччина) завоювавши перше місце в гіті на 500 метрів з місця, третє місце в спринті з велосипедного спорту (трек) та на четвертому етапі Кубку Світу (14.16 – 16.12.2018 р., м. Лондон (Велика Британія) четверте місце в спринті з велосипедного спорту (трек).

Незабаром відбудеться урочиста церемонія нагородження спортсменки та її тренера Євгена Болібруха. Дату та місце проведення буде повідомлено згодом.

Довідкa:

Старікова Олена Вікторівна – народилась 22 квітня 1996 року у місті Харків. Вихованка Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 та Львівської школи вищої спортивної майстерності. Майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту (трек), член національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек). Представляє Львівську область та Збройні сили України.

 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 00:44 :21