Новини » Регіони 11 січня, 2019, 16:12
В управлінні ЖКГ Рівного ревізори виявили порушень на понад 800 тисяч гривень

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провело ревізію фінансово-господарської діяльності управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради і виявило фінансових порушень, що призвели до втрат ресурсів, на загальну суму 862,75 тисячі гривень.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.

Найбільше порушення, яке зафіксували ревізори, – завищення вартості приготування асфальтобетонної суміші на виконання робіт з поточного та капітального ремонту вулиць, прибудинкових територій, проїздів до будинків, пішохідних доріжок і реконструкції перехрестя та скверу, що призвело до завданих міському бюджету збитків майже на 480 тисяч гривень.

Проведена ревізія виявила також факти завищення кількості зрізаних дерев КП «Рівненський міський трест зеленого господарства», з яким укладено угоду на виконання робіт з прибирання та утримання у належному санітарному стані зелених зон і зон відпочинку в місті Рівне. Як наслідок, міському бюджету завдано матеріальної шкоди (збитків) на 208,7 тис. гривень.

Окрім того, ревізори виявили низку інших порушень, пов’язаних із капітальним ремонтом житлових будинків та облаштуванням прибудинкових територій тощо.

Станом на сьогодні всі виявлені ревізорами фінансові порушення на загальну суму 862,75 тис. гривень повністю відшкодовано.

Про результати контрольного заходу ревізори обіцяють поінформувати орган управління – виконавчий комітет Рівненської міської ради, Рівненську місцеву прокуратуру, УСБУ в Рівненській області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 17:46 :39