Новини » Світ 11 січня, 2019, 14:23
Уповноважений ООН з прав людини назвав КНДР в’язницею
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Рада ООН з прав людини вкрай низько оцінила ситуацію із захистом людських прав та рівнем життя населення в Північній Кореї.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву спеціального уповноваженого ООН з прав людини в Північній Кореї Томаса Квінтани за підсумками поїздки до Південної Кореї (до КНДР його не пустили).

«Фактично, враховуючи всі позитивні тенденції, які світ побачив у минулому році, є особливо прикрим, що реалії захисту прав людини в Північній Кореї ніяк не змінюються й залишаються в дуже поганому стані. Ціла країна – в’язниця», – йдеться у повідомленні.

Уповноважений ООН додав, що у всіх сферах, пов’язаних із соціально-економічними правами, включаючи охорону здоров’я, житло, освіту, соціальну безпеку, працевлаштування, харчування, водопостачання та санітарію, більшість північнокорейського населення перебуває далеко позаду основної маси людства.

У свою чергу, Пхеньян відкидає критику, називаючи її політично вмотивованою.

Як відомо, у грудні США запровадили додаткові санкції проти трьох високопосадовців КНДР через грубі порушення прав людини в цій країні, незважаючи на те, що за підсумками історичного саміту між Дональдом Трампом та Кім Чен Ином у червні минулого року сторони домовилися покращити свої відносини: Пхеньян зобов’язався провести денуклеаризацію, а США – зняти економічну блокаду й надати матеріальну допомогу.

Загалом Північна Корея продовжує залишатися однією з найбільш закритих держав світу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 05:05 :19