Новини » Спорт 11 січня, 2019, 17:30
Українці провалили спринт четвертого етапу КС-18/19 з біатлону
Дмитро Підручний у спринті в Обергофі сьогодні замкнув ТОП-25 / biathlon.com.ua

Норвежець Йоганнес Бьо вперше у сезоні програв спринт на етапах Кубка світу з біатлону сезону-18/19.

Олімпійський чемпіон норвежець Йоганнес Бьо сьогодні, 11 січня, не зміг завоювати своє сьоме у сезоні «золото» на етапах Кубка світу з біатлону поточного сезону-18/19, повідомляє biathlon.com.ua.

На четвертому етапі Кубка світу у німецькому Обергофі Йоганнес Бьо, зокрема, перервав свою серію з трьох перемог у спринтерських гонках на 10 км.

Лідер загального заліку Кубка світу показав сьогодні у спринті другий результатом з одним штрафним колом, відставши на 25,2 секунди від переможця росіянина Олександра Логінова, який пройшов дистанцію без промахів. Третє місце з чистою стрільбою на двох вогневих рубежах посів швед Себастьян Самуельссон (відставання 36,8 секунди).

Кращим серед українців став Дмитро Підручний (два промахи), який фінішував 25-м. Сергій Семенов (два промахи) – 37-й, Артем Прима (три промахи) – 45-й, Руслан Ткаленко (два промахи) – 61-й.

Загалом з нагороди у чоловічому спринті сьогодні змагалися 105 біатлоністів.

У програмі етапу Кубка світу в німецькій Тюрінгії також гонки переслідування (12 січня) і командні естафети (13 січня).