Новини » Курйози 11 січня, 2019, 14:39
У Парижі закривають єдиний ресторан для нудистів – ніхто не йде

16 лютого у Парижі закриється перший і єдиний «голий ресторан» O’Naturel, призначений для любителів повечеряти без одягу, тобто для нудистів.

Повідомлення з цього приводу опубліковано на сторінці ресторану в соціальній мережі Facebook, пише newsru.co.il.

Власники ресторану, 43-річні близнюки Майк і Стефан Саада, заявили агентству France Presse, що вирішили закрити заклад через фінансові причини.

Плани братів Саада зазнали краху, попри те, що про відкриття їх ресторану повідомляли всі французькі і багато провідних закордонних ЗМІ. Як з’ясувалося, лише деякі з 2,6 млн нудистів Франції були готові платити за вишукану вечерю в O’Naturel. А любителів гострих відчуттів не з числа нудистів – було ще менше.

Нагадаємо, ресторан O’Naturel на вулиці де Гравелль відкрився в листопаді 2017 року. Подібні заклади для нудистів вже були в багатьох містах світу, але в столиці Франції такий ресторан з’явився вперше. На відміну від багатьох інших ресторанів такого роду, відвідувачам пропонувалися не тільки окремі кабінети, а й великий зал, розрахований на 40 осіб, де всі можуть бачити один одного. В таких ресторанах пропонують, в основному, «природне меню», що включає овочі, фрукти, квіти, копчену рибу і копчене м’ясо. У меню обов’язково є ексклюзивні вишукані страви.

Особливі умови: ніяких мобільних телефонів, ніяких камер, особисті речі, включаючи весь одяг, відвідувачі залишають у спеціальних шафах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 17:23 :07