Новини » Події 11 січня, 2019, 9:27
У Мелітополі щорічно реєструється від 5 до 9 дітей, які хворіють на туберкульоз, – МОЗ
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У Мелітополі Запорізької області в школі №8 учениця захворіла на туберкульоз. Дівчинка тривалий час не відвідувала школу, наразі проходить лікування.

Фахівці лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я на канікулах провели в школі дезінфекцію, – передає УНІАН з посиланням на РІА-Мелітополь.

Випадок захворювання учня без конкретизації номера школи підтвердив завідувач Мелітопольського лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я Роман Скляров. «Ми обстежили контактні особи, в повному обсязі провели заходи з дезінфекції школи. Спецбригада опрацювала осередок захворювання спеціальними розчинами, це все контролюється лабораторно. Для дітей та педколективу жодної небезпеки немає», – повідомив він.

Роман Скляров також додав, що в Мелітополі щорічно реєструється від 5 до 9 дітей, які хворіють на туберкульоз. Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я закликала вжити термінових заходів для протидії туберкульозу. Саме він, за її даними, залишається найбільш смертносною хворобою на планеті, випереджаючи СНІД.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 01:26 :03