Новини » Київ 11 січня, 2019, 9:36
У Києві станції метро адаптують для маломобільних пасажирів
Київський метрополітен. Фото Фурик Назар / УНІАН
Київський метрополітен. Фото Фурик Назар / УНІАН

Більшість станцій метрополітену мають бути адаптовані для зручності маломобільних пасажирів.

На цьому наголосив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, коментуючи ремонт станції метро «Політехнічний інститут», тендер на проведення якого оголосили днями, інформує «Вечірній Київ».

За його словами, така вимога не лише урівнює пасажирів у праві на якісні послуги, а й демонструє рівень організації транспортної галузі.

«Ремонт станції метро «Святошин», який ми розпочали минулого року та практично завершили один із виходів, теж передбачає створення зручних для осіб із обмеженою мобільністю умов користування станцією. Власне, це не лише про метро. Однією із головних вимог до столичного транспорту є дружність до усіх груп пасажирів. Рухомий склад, який ми купуємо, має понижену підлогу, на зупинках та станціях встановлюються мнемосхеми та тактильні таблички, інші допоміжні елементи, – розповідає Дмитро Давтян. – Попереду чимало роботи, але результати вже є, і будуть надалі».

Раніше КП «Київський метрополітен» оголосило проведення тендеру на капітальний ремонт станцій метрополітену у частині забезпечення вільного доступу маломобільних груп населення станції метрополітену «Політехнічний інститут». Строк виконання робіт – 4 місяці з моменту письмового повідомлення замовником. Зараз відбувається кваліфікація учасників тендеру.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 05:59 :41