Новини » Події 11 січня, 2019, 23:00
У Києві противники новоствореного Міністерства ветеранів «махали кулаками»
ZIK
ZIK

У бійку з нецензурною лайкою переросло засідання у столичному Палаці ветеранів. Там обговорювали роботу Міністерства у справах ветеранів. На його захист прийшли обурені представники націоналістичних організацій.

Про це йшлося у програмі новин «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

У столичному Палаці ветеранів зібралися люди, щоб голосувати проти створення Міністерства ветеранів. Противники нового відомства кажуть, що воно охоплює не всі категорії. Тож підготували відкрите звернення до влади: «Створення Міністерства у справах ветеранів під час виборів Президента та нового складу Верховної Ради політизувало цей процес. Звертаємося з вимогою відновити створення відомства після завершення виборчих кампаній».

Завадити голосуванню спробували півсотні представників національно-патріотичних організацій. За лічені секунди словесна перепалка переросла у штовханину. Хто зчинив провокацію – у кожної зі сторін своя версія.

«Ми зібралися щодо дуже важливого питання, а саме, яке нам потрібне міністерство. Ця команда з міністерства підірвала всі основи. Тому що ми прекрасно розуміємо, що це зроблено за їх завданням», – заявив військовий пенсіонер Володимир.

«Тут намагались певного роду одіозні особи створити заколот, провокацію проти новоствореного Мінветеранів України. Дійсні ветерани, учасники АТО та громадськість дізнались про це. Прийшли сюди й побачили, що тут дійсно перебувають і певні сепаратисти», – сказав учасник руху «С-14» Сергій Бондар.

Чи дійсно серед присутніх є проросійсько налаштовані люди – активісти взялися з’ясовувати власноруч. І почали ставити питання, чи Росія напала на Україну і не лише. Палкі дискусії не стихали близько півгодини. І ветерани все ще були налаштовані голосувати.

Так і не дійшовши згоди, представники національно-патріотичних організацій потроху розійшлися, а засідання все-таки відбулося. Його результат – протягом семи днів ветерани планують приймати пропозиції з інших областей. Мовляв, разом домагатимуться створення повноцінного міністерства.

Нагадаємо, міністр у справах ветеранів Ірина Фріз раніше говорила про те, що Міністерство у повному обсязі запрацює вже в червні 2019 року. За її словами, потрібно пройти довгу процедуру призначення державного секретаря, затвердження штатної структури, формування штатної структури міністерства.

Марина Барба, Володимир Карпенко, «Перші про головне»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 13:51 :29