Стан туриста-лижника, якого п’ять діб шукали на Закарпатті, задовільний

Ігор Грищенко. Фото з відкритих джерел

Лижник, якого 5 діб шукали на Закарпатті, проходить лікування у Свалявській ЦРЛ, в нього обмороження кінцівок та загальний стан задовільний.

Як ми вже повідомляли, чоловіка знайшли вчора ввечері, близько опівночі. За кілька годин до того він вийшов на зв’язок з рятувальниками і повідомив, що перебуває в хатинці лісівника, десь поблизу річки. Точних координат чоловік не знав, але він чув звук гвинтокрила, який вчора підняли в небо ДСНСівці для порятунку чоловіка. Рятувальники одразу ж висунулися на місце і через сім годин таки знайшли заблукалого.

Наразі чоловіка доправлено до Свалявської ЦРЛ, в нього обмороження кінцівок та загальний стан задовільний. Він перебуває при тямі, розмовляє, та все ж знаходиться в реанімаційному відділенні під наглядом медиків.

Як з’ясувалося, Ігор професійний лижник-екстремал, саме здобуті знання й допомогли йому вижити в горах такий тривалий час при 20 градусах морозу, – передає власний кореспондент IA ZIK.

Нагадаємо, 34 річний киянин разом з товаришем ще 6 січня вийшов у гори, через погану видимість чоловіки втратили орієнтир і розділилися. Одного з чоловіків рятувальники знайшли наступного ж дня, а пошуки 34 річного Ігоря Грищенка тривали 5 діб.

Loading...