Новини » Політика 11 січня, 2019, 12:33
Садовий у 2019 році подав декларацію за 2017 рік – НАЗК пропустило цю помилку. Доповнено
Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: Микола Тис/ZIK
Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: Микола Тис/ZIK

Сьогодні НАЗК повідомило, що провело спеціальну перевірку відомостей, зазначених у деклараціях кандидатів на пост Президента України Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика та Андрія Садового за наявною в НАЗК інформацією та 10 базами даних. У результаті перевірки були виявлені порушення, які кандидати усунули у виправлених деклараціях. Та ані Андрій Садовий, що претендує на найвищу посаду, ані НАЗК, що мало б знаходити помилки, не побачили, що його декларація не дійсна, адже подана у 2019 році не за 2018, а за 2017 рік.

Про це повідомляє прес-служба Агентства.

В Департаменті перевірки декларацій та моніторингу способу життя НАЗК повідомили, що помилки та неточності були виявлені в усіх перевірених деклараціях: «За результатами перевірки встановлені помилки та неточності, допущені кандидатами. Станом на 10.01.2019 Каплін С.М., Наливайченко В.О., Скоцик В.Є., Садовий А.І. подали виправлені декларації».

НАЗК вперше залучено до виборів Президента Україні в частині перевірки декларацій кандидатів. За погодженням з Центральною виборчою комісією, враховуючи стислі терміни, НАЗК перевіряє відомості упродовж трьох календарних днів за процедурою спеціальної перевірки декларацій претендентів на ТОП-посади.

Відповідно до частини другої статті 50 Закону України «Про вибори Президента України» помилки і неточності, виявлені в декларації, підлягають виправленню і не є підставою для відмови в реєстрації кандидата на пост Президента України.

За посиланнями можна побачити, що Андрій Садовий подав, як першу декларацію у 2019 році, так і виправлену не за минулий звітній 2018 рік, а за 2017.

Проаналізувавши декларації, додамо, що Андрій Садовий допустив помилку у декларуванні пенсії тещі та процентів з її рахунку у Приватбанку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 11:17 :24